آماج
  • آماج
کلیک کنید و ویدیو های بیشتر را در یوتیوب ببنید

آماج

  • آماج
    برنامه آماج از برنامه‌های سیاسی تلویزیون 1 است که موضوع داغ روز را با اشتراک مقام‌ها، مسوولان و اگاهان به رایزنی گرفته و راه‌حل‌ها و چالش‌های موجود را بازتاب می‌دهد.
    این برنامه با پرداختن به موضوعات داغ سیاسی، اقتصادی، اجتماعی روز و ارائه گزارش‌های پژوهشی و معلوماتی در مورد سوژه برنامه در آغاز، موضوع برنامه را به تماشاچیان روشن می‌سازد و بیشتر گفتگو به گونه‌زنده بازتاب می‌یابد.
    .Running sports | Buy Yeezy Shoes - Adidas x Kanye West — Ietp - adidas hamburg burgundy suede pants plus size

1TV

تازه ترین برنامه ها

 
Watch Live

درباره ما

تلویزیون 1، یکی از سریعترین شبکه‌های تلویزیونی در حال رشد در افغانستان است. شبکه‌ی که برای داغ‌ترین گزارش‌های خبری، و برنامه‌های عالی و مؤثر، رویداد‌های جاری، شناخته شده است. تلویزیون1 بر گزارش‌دهی سریع، بی‌طرف و واقعی خود می‌بالد. به عنوان یک تلویزیون خصوصی غیر وابسته در اواخر سال 1388 (2009) به نشرات خود آغاز نمود

تلویزیون 1، بیشتر بیننده‌های که تحصیلات عالی و زنده‌گی مرفه دارند، به خود جلب نموده، و بیننده‌های جوان را بیشتر مورد هدف قرار داده و بیشترین بخش طبقه متوسط جامعه به این شبکه علاقمند است. توسعه‌ی فزایینده ملی و برنامه‌های دلپذیر و جالبش، آن را به یکی از پیشتازترین شبکه‌های تلویزیونی خصوصی- بازرگانی در افغانستان مبدل ساخته است.

شماره تماس:   ۰۰۹۳۷۷۶۱۱۱۱۱۱      -   ایمیل:    sales@1tv.af

مارا دنبال کنید