مناظره اقتصادی
 • مناظره اقتصادی
کلیک کنید و ویدیو های بیشتر را در یوتیوب ببنید

مناظره اقتصادی

 • مناظره اقتصادی

   مناظره اقتصادی

  معرفی کوتاه مناظره اقتصادی:

  مناظره اقتصادی، یک برنامه آموزشی و آگاهی‌دهی در عرصه اقتصادی می‌باشد که توسط اداره آیسا به همکاری شبکه تلویزیونی (1) به راه انداخته شده است. این برنامه در مورد موضوعات اقتصادی تمرکز دارد و سطح آگاهی مردم را در ارتباط به نقش اقتصاد در امور فرهنگی، سیاسی و اقتصادی جامعه بلند می‌برد.

   مسایل مورد بحث در مناظره اقتصادی:

  در این برنامه تلاش داریم تا مسایلی را مورد بحث قرار بدهیم که برای تحکیم وضعیت اقتصادی کشور حیاتی است. در این مناظره اقتصادی ما علاقمند هستیم تا چالش‌های عمده را در عرصه اقتصادی شناسایی و راه‌حل‌ها را پیشنهاد نمائیم تا این چالش‌ها مرفوع گردند. در حال حاضر که ما به سال 2014 نزدیک می شویم، مناظره اقتصادی یک منبع اطمینان به سرمایه گذاران و کارخانه داران می باشد که در این مناظره ادارات دولتی به آنها اطمینان می دهند که بعد از سال 2014 وضعیت اقتصادی تقویت می یابد.

   گرداننده:

  گرداننده این برنامه یک آگاه مسایل اقتصادی می باشد که از وضعیت اقتصادی افغانستان، منطقه و جهان به روز است.

  مهمانان:

  وزارت‌خانه‌های مربوط، کارشناسان مسایل اقتصادی، کارخانه داران، فعالان سکتور خصوصی.... از جمله مهمانان این برنامه می‌باشند.

  زمان:

  مدت پخش این برنامه در حدود یک ساعت است که ماهانه پخش می‌شود.

  .Running Sneakers Store | Off-White x Air Jordan 1 NRG UNC The Ten — Resist Game

1TV

تازه ترین برنامه ها

 
Watch Live

درباره ما

تلویزیون 1، یکی از سریعترین شبکه‌های تلویزیونی در حال رشد در افغانستان است. شبکه‌ی که برای داغ‌ترین گزارش‌های خبری، و برنامه‌های عالی و مؤثر، رویداد‌های جاری، شناخته شده است. تلویزیون1 بر گزارش‌دهی سریع، بی‌طرف و واقعی خود می‌بالد. به عنوان یک تلویزیون خصوصی غیر وابسته در اواخر سال 1388 (2009) به نشرات خود آغاز نمود

تلویزیون 1، بیشتر بیننده‌های که تحصیلات عالی و زنده‌گی مرفه دارند، به خود جلب نموده، و بیننده‌های جوان را بیشتر مورد هدف قرار داده و بیشترین بخش طبقه متوسط جامعه به این شبکه علاقمند است. توسعه‌ی فزایینده ملی و برنامه‌های دلپذیر و جالبش، آن را به یکی از پیشتازترین شبکه‌های تلویزیونی خصوصی- بازرگانی در افغانستان مبدل ساخته است.

شماره تماس:   ۰۰۹۳۷۷۶۱۱۱۱۱۱      -   ایمیل:    sales@1tv.af

مارا دنبال کنید