مناظره کابل
 • مناظره کابل
کلیک کنید و ویدیو های بیشتر را در یوتیوب ببنید

مناظره‌ی کابل

 • مناظره کابل
       نخستین مناظره زنده با بزرگترین تجربه‌ی آزادی بیان  در افغانستان
      این برنامه اهم‌ترین چالش‌های جامعه را ماه یک‌بار به مناظره می‌گیرد
      مناظره کابل پلی است برای بیان دیدگاه‌های اقشار مختلف جامعه با نخبه‌گان کشور
  مناظره کابل برنامه است که مهمترین و داغترین موضوع سرنوشت‌ساز کشور را با مسوولان، مقام‌های ارشد، آگاهان و نخبه‌گان کشور ماه یک بار به رایزنی می‌گیرد. مهمانان این برنامه ‌که شامل وزیران، سفیران، نماینده‌های کشورهای خارجی و مقام‌های ارشد تصمیم گیرنده می‌شوند، روی موضوع برنامه در برابر موجی از تماشاچیان حاضر تالار گفتگو و رایزنی می‌کنند.
  در لابلای این برنامه، تماشاچیان که بیشتر خبرنگاران، دانش‌آموزان، آموزگاران و اگاهان استند، پرسش‌ها و نظرهای‌شان را مطرح ساخته و جویای پاسخ آن از مسوولان حاضر می‌شوند. این برنامه در بخش اخیر روند رای‌گیری دارد که مخاطبان حاضر در تالار می‌توانند به پرسش کلیدی برنامه رای دهند. این سیستم رای‌گیری تا چند روز پس از نشر برنامه نیز بوسیله سیستم شبکه‌های مخابراتی در سراسر کشور صورت می‌گیرد و رای ببیننده‌گان را در مورد موضوع برنامه بازتاب می‌دهد.
  .Running sneakers | Iicf, Patike – Nike Air Jordan, Premium , bred yeezy on foot today sale in india live free, Retro Klasici, Sneakers

1TV

تازه ترین برنامه ها

 
Watch Live

درباره ما

تلویزیون 1، یکی از سریعترین شبکه‌های تلویزیونی در حال رشد در افغانستان است. شبکه‌ی که برای داغ‌ترین گزارش‌های خبری، و برنامه‌های عالی و مؤثر، رویداد‌های جاری، شناخته شده است. تلویزیون1 بر گزارش‌دهی سریع، بی‌طرف و واقعی خود می‌بالد. به عنوان یک تلویزیون خصوصی غیر وابسته در اواخر سال 1388 (2009) به نشرات خود آغاز نمود

تلویزیون 1، بیشتر بیننده‌های که تحصیلات عالی و زنده‌گی مرفه دارند، به خود جلب نموده، و بیننده‌های جوان را بیشتر مورد هدف قرار داده و بیشترین بخش طبقه متوسط جامعه به این شبکه علاقمند است. توسعه‌ی فزایینده ملی و برنامه‌های دلپذیر و جالبش، آن را به یکی از پیشتازترین شبکه‌های تلویزیونی خصوصی- بازرگانی در افغانستان مبدل ساخته است.

شماره تماس:   ۰۰۹۳۷۷۶۱۱۱۱۱۱      -   ایمیل:    sales@1tv.af

مارا دنبال کنید