نقاب
 • نقاب
کلیک کنید و ویدیو های بیشتر را در یوتیوب ببنید

نقاب

 • نقاب

  نقاب

  نقاب برنامه ویژه زنان می‌باشد که روی موضوعات خشونت چون ازدواج اجباری، بد، بدل، عدم پرداخت نفقه، عدم پرداخت میراث از سوی خانوداه... می‌پردازد.
  این برنامه قربانی خشونت را با پوشاندن نقابی به گفتگو می‌گیرد و بانوی که قربانی خشونت شده، همه جزییات رخداد خشونت را همراه با احساسات بازگو کرده و سپس اشتراک‌کننده‌گان برنامه در مورد رویداد گفتگو و راه‌حل‌ها و عوامل آن را ریشه‌یابی می‌کنند.
  در برنامه نقاب بیشتر، دیدگاه‌های آگاهان مسایل شرعی، آگاهان مسایل حقوقی، کمیسیون مستقل حقوق بشر، فعالان حقوق زن و نهاد‌های جامعه مدنی در رابطه به قضیه مورد بحث، مطرح می‌گردد و به این صورت تلاش می‌شود تا به آسیب‌دیده‌گان این چنین قضایا، نظرها و رهنمایی‌های مفید ارایه گردد.
  این برنامه از دو سال به اینسو در چوکات واحد برنامه‌های سیاسی ایجاد گردیده که از آوان ایجاد تا به حال افزون بر تلویزیون1، گزارش‌های ویژه در مورد این برنامه از سایر شبکه‌های جهانی چون بی بی سی، سی ان ان و سایر نشریه ها، نشر شده است.
  .Sportswear free shipping | Air Jordan 1 Retro High OG 'University Blue' — Kick Play

1TV

تازه ترین برنامه ها

 
Watch Live

درباره ما

تلویزیون 1، یکی از سریعترین شبکه‌های تلویزیونی در حال رشد در افغانستان است. شبکه‌ی که برای داغ‌ترین گزارش‌های خبری، و برنامه‌های عالی و مؤثر، رویداد‌های جاری، شناخته شده است. تلویزیون1 بر گزارش‌دهی سریع، بی‌طرف و واقعی خود می‌بالد. به عنوان یک تلویزیون خصوصی غیر وابسته در اواخر سال 1388 (2009) به نشرات خود آغاز نمود

تلویزیون 1، بیشتر بیننده‌های که تحصیلات عالی و زنده‌گی مرفه دارند، به خود جلب نموده، و بیننده‌های جوان را بیشتر مورد هدف قرار داده و بیشترین بخش طبقه متوسط جامعه به این شبکه علاقمند است. توسعه‌ی فزایینده ملی و برنامه‌های دلپذیر و جالبش، آن را به یکی از پیشتازترین شبکه‌های تلویزیونی خصوصی- بازرگانی در افغانستان مبدل ساخته است.

شماره تماس:   ۰۰۹۳۷۷۶۱۱۱۱۱۱      -   ایمیل:    sales@1tv.af

مارا دنبال کنید