واکاوی
 • واکاوی
کلیک کنید و ویدیو های بیشتر را در یوتیوب ببنید

واکاوی

 • واکاوی

  واکاوی یک برنامه گفتمان سیاسی – دینی است که با پخش و نشر برداشت‌های معتدل دینی در افغانستان می‌پردازد.

  واکاوی به بنیادی‌ترین بحث‌های اسلامی با روایت‌های واقع بینانه و اکثریت‌پذیر عقلی در کشور می‌پردازد. این برنامه فرصت تولید اندیشه دینی را در افغانستان مساعد کرده و بیننده‌های نخبه و ویژه خود را در میان اصحاب فکر و اندیشه در کشور دارد.

  این برنامه یک مهمان دایمی دارد که استاد محمد محق است. او نویسنده و پژوهشگر مطالعات اسلامی در کشور می‌باشد که تاحال از استاد محق ده‌ها اثر دینی و علمی به نشر رسیده است.

  گرداننده این برنامه ارشاد احرار از جوانان پر تلاش است که با مطرح کردن پرسش های کلیدی موضوع ، در آگاهی اسلامی شما بیشتر می‌پردازد.

  برنامه واکاوی حمعه ها ساعت 10:30 دقیقه شب به وقت کابل، در تلویزیون یک پخش می شود.

  علاقمندان این برنامه همچنان می‌توانند پخش انترنتی این برنامه را در زمان ذکر شده، از طریق لینک 1TV.af/live  در مبایل و یا کمپیوترهای شان ببینند.

   

  Best Sneakers | nike lebron x gold sable for sale on amazon

1TV

تازه ترین برنامه ها

 
Watch Live

درباره ما

تلویزیون 1، یکی از سریعترین شبکه‌های تلویزیونی در حال رشد در افغانستان است. شبکه‌ی که برای داغ‌ترین گزارش‌های خبری، و برنامه‌های عالی و مؤثر، رویداد‌های جاری، شناخته شده است. تلویزیون1 بر گزارش‌دهی سریع، بی‌طرف و واقعی خود می‌بالد. به عنوان یک تلویزیون خصوصی غیر وابسته در اواخر سال 1388 (2009) به نشرات خود آغاز نمود

تلویزیون 1، بیشتر بیننده‌های که تحصیلات عالی و زنده‌گی مرفه دارند، به خود جلب نموده، و بیننده‌های جوان را بیشتر مورد هدف قرار داده و بیشترین بخش طبقه متوسط جامعه به این شبکه علاقمند است. توسعه‌ی فزایینده ملی و برنامه‌های دلپذیر و جالبش، آن را به یکی از پیشتازترین شبکه‌های تلویزیونی خصوصی- بازرگانی در افغانستان مبدل ساخته است.

شماره تماس:   ۰۰۹۳۷۷۶۱۱۱۱۱۱      -   ایمیل:    sales@1tv.af

مارا دنبال کنید