واکاوی
 • واکاوی
کلیک کنید و ویدیو های بیشتر را در یوتیوب ببنید

واکاوی

 • واکاوی

  واکاوی یک برنامه گفتمان سیاسی – دینی است که با پخش و نشر برداشت‌های معتدل دینی در افغانستان می‌پردازد.

  واکاوی به بنیادی‌ترین بحث‌های اسلامی با روایت‌های واقع بینانه و اکثریت‌پذیر عقلی در کشور می‌پردازد. این برنامه فرصت تولید اندیشه دینی را در افغانستان مساعد کرده و بیننده‌های نخبه و ویژه خود را در میان اصحاب فکر و اندیشه در کشور دارد.

  این برنامه یک مهمان دایمی دارد که استاد محمد محق است. او نویسنده و پژوهشگر مطالعات اسلامی در کشور می‌باشد که تاحال از استاد محق ده‌ها اثر دینی و علمی به نشر رسیده است.

  گرداننده این برنامه ارشاد احرار از جوانان پر تلاش است که با مطرح کردن پرسش های کلیدی موضوع ، در آگاهی اسلامی شما بیشتر می‌پردازد.

  برنامه واکاوی حمعه ها ساعت 10:30 دقیقه شب به وقت کابل، در تلویزیون یک پخش می شود.

  علاقمندان این برنامه همچنان می‌توانند پخش انترنتی این برنامه را در زمان ذکر شده، از طریق لینک 1TV.af/live  در مبایل و یا کمپیوترهای شان ببینند.

   

  Running Sneakers | Air Jordan Release Dates 2021 + 2022 Updated , Gov

1TV

تازه ترین برنامه ها

 
Watch Live

درباره ما

تلویزیون 1، یکی از سریعترین شبکه‌های تلویزیونی در حال رشد در افغانستان است. شبکه‌ی که برای داغ‌ترین گزارش‌های خبری، و برنامه‌های عالی و مؤثر، رویداد‌های جاری، شناخته شده است. تلویزیون1 بر گزارش‌دهی سریع، بی‌طرف و واقعی خود می‌بالد. به عنوان یک تلویزیون خصوصی غیر وابسته در اواخر سال 1388 (2009) به نشرات خود آغاز نمود

تلویزیون 1، بیشتر بیننده‌های که تحصیلات عالی و زنده‌گی مرفه دارند، به خود جلب نموده، و بیننده‌های جوان را بیشتر مورد هدف قرار داده و بیشترین بخش طبقه متوسط جامعه به این شبکه علاقمند است. توسعه‌ی فزایینده ملی و برنامه‌های دلپذیر و جالبش، آن را به یکی از پیشتازترین شبکه‌های تلویزیونی خصوصی- بازرگانی در افغانستان مبدل ساخته است.

شماره تماس:   ۰۰۹۳۷۷۶۱۱۱۱۱۱      -   ایمیل:    sales@1tv.af

مارا دنبال کنید