ارباب
  • ارباب

ارباب

  • ارباب

    این داستان زمانی شروع می‌شود که مانویل ماریا٬ بزرگ خانواده سولاز٬ زن سیاه پوست را که عاشقش بود، در حالت حاملگی رها می‌کند. سپس ماتیلد سیکستا که به تازگی کودکش را به دنیا آورده بود، از میراث نیز محروم می‌شود. خانم سیکستا ناراحت به این بود که مانویل ماریا، او را با کودک نوتولدش تنها رها کرد. از همین رو خانم سیکستا اصل و نسب خانواده سولاز را نفرین کرد و اعلام کرد که این نفرین تنها وقتی متوقف خواهد شد که چیزی که هم اکنون از هم جدا شده، دوباره متحد شوند.
    هدف سولازها هم این بود که طفل‌نو تولد شده آن خانم سیاه پوست را هم از بین ببرند.
    تا سه نسل آینده٬ این نفرین تا وقتی دوام کرد که اگناسیو و ماریانا دو جوان این دو نسل، به همدیگر دل می‌بندند و برای به هم رسیدن می‌جنگند تا نژاد‌های سیاه و سفید را دوباره متحد کنند. چند و چون این ماجرای تضاد نژادها را شما در سریال جذاب "ارباب" از شنبه تا پنجشنبه ساعت شش شام از یک ببینید. 

    jordan Sneakers | nike air zoom tw 2009 brown and gold

1TV

تازه ترین برنامه ها

 
Watch Live

درباره ما

تلویزیون 1، یکی از سریعترین شبکه‌های تلویزیونی در حال رشد در افغانستان است. شبکه‌ی که برای داغ‌ترین گزارش‌های خبری، و برنامه‌های عالی و مؤثر، رویداد‌های جاری، شناخته شده است. تلویزیون1 بر گزارش‌دهی سریع، بی‌طرف و واقعی خود می‌بالد. به عنوان یک تلویزیون خصوصی غیر وابسته در اواخر سال 1388 (2009) به نشرات خود آغاز نمود

تلویزیون 1، بیشتر بیننده‌های که تحصیلات عالی و زنده‌گی مرفه دارند، به خود جلب نموده، و بیننده‌های جوان را بیشتر مورد هدف قرار داده و بیشترین بخش طبقه متوسط جامعه به این شبکه علاقمند است. توسعه‌ی فزایینده ملی و برنامه‌های دلپذیر و جالبش، آن را به یکی از پیشتازترین شبکه‌های تلویزیونی خصوصی- بازرگانی در افغانستان مبدل ساخته است.

شماره تماس:   ۰۰۹۳۷۷۶۱۱۱۱۱۱      -   ایمیل:    sales@1tv.af

مارا دنبال کنید