حرم سلطان
 • حرم سلطان

حرم سلطان

 • حرم سلطان
  قانون گذار، جنگجو، امپراطور، شاعر، سلطان - شخصی که هدفش شکست دادن الکساندر بزرگ است تا بتواند از این طریق، سلطنت عثمانی را در مقابل دیگر گروه‌ها شکست ناپذیر بسازد - او سلطان سلیمان است، سلطان پرشکوه.

  سلطان سلیمان زمانیکه ۲۶ سال عمر دارد، به تخت سلطنت می‌نشیند؛ اما زمام سلطنت او آغاز یک دوره پرشکوه می‌باشد.
  این سریال با یک محفل شکار در سال ۱۵۲۰ میلادی شروع می‌شود، زمانیکه سلیمان جوان، خبر می‌شود که برای سلطنت برگزیده شده است.

  او خانم خود "ماهِ دوران" و  پسرش "مصطفی" را در "منیسا" ترک کرده، همراه با یک دوست نزدیک و همراهِ خوب خود "ابراهیم" به طرف قصر "توپکاپی" در استانبول حرکت می‌کند. در این حال، یک کشتی سلطنت عثمانی که کنیزها را به شکل تحفه برای سلطان انتقال می‌دهد، از بندر کرایمیای در "دریای سیاه" شروع به حرکت می‌کند.  

  یکی از این کنیزها الکساندرا لا روزا، دختر یک وزیر ارتدکس اوکراینی است که از نزد فامیلش دزدی و به کنیزی فروخته شده است. لا روزا حرم، خانم سلیمان و مادر شهزاده یا اولادهای سلطان می‌شود و حکمرانی سلطان را به یک قانون ظالمانه تبدیل می‌کند.

  زمانیکه جشن سلطنت سلیمان آغاز می‌شود، لا روزا را از دهلیزهای تاریک قصر توپکاپی می‌آورند. ابراهیم متوجه او می‌شود و او را برای حرم استاد خود، انتخاب می‌نماید. در یک گردهمایی همان شب، سلیمان متوجه زیبایی این دختر می‌شود و یک دستمال بادنجانی رنگ را در مقابل او می‌اندازد.

  سلطان او را به خوابگاه خود دعوت می‌کند. از خوشی زیاد و غرق زیبایی کنیز جدیدش، سلیمان نام حرم را به او می‌دهد. آمدن حرم "ماهِ دوران"، خانم سلطان را به قهر می‌آورد. این دو زن دشمن سرسخت یکدیگر می‌شوند و برای رسیدن به قدرت با هم درگیر می‌باشند.

  ابراهیم عاشق حتیث، خواهر دوست داشتنی و نازدانه سلطان می‌شود و رابطه پنهانی عاشقانه بین آنها آغاز می‌گردد. دوست و همراه نزدیک سلطان از موقف پاسبان بزرگ به وزیر بزرگ ترفیع می‌نماید. بعد از تلاش زیاد حرم به قدرت می‌رسد و سر انجام سلطان را راضی می‌سازد تا با او ازدواج نماید. او چون یک سیاستمدار هوشمند می‌باشد، اولین کنیزی است که به مقام ملکه می‌رسد.

  همزمان با رشد و بلند‌رفتن مقام حرم، سلیمان برای پیشرفت و ترقی امپراطوری عثمانی مبارزه می‌کند. سده باشکوه یک زمان طلایی برای عثمانی‌ها می‌باشد و سلیمان سرحدات امپراطوری را نسبت به قبل وسعت می‌دهد.

  ذوق و علاقه شدید او برای حرم توجه او را از رهبری دور می‌سازد و به یک قیمت گران تمام می‌شود. با خواست حرم، سلیمان ابراهیم و پسرهای خود را سر می‌برد. حرم بسیار ظالمانه بازی قدرت را شروع می‌کند- او برای بدست آوردن قدرت نهایی از هیچ چیزی دریغ نمی‌ورزد.

   

  .buy footwear | Nike

1TV

تازه ترین برنامه ها

 
Watch Live

درباره ما

تلویزیون 1، یکی از سریعترین شبکه‌های تلویزیونی در حال رشد در افغانستان است. شبکه‌ی که برای داغ‌ترین گزارش‌های خبری، و برنامه‌های عالی و مؤثر، رویداد‌های جاری، شناخته شده است. تلویزیون1 بر گزارش‌دهی سریع، بی‌طرف و واقعی خود می‌بالد. به عنوان یک تلویزیون خصوصی غیر وابسته در اواخر سال 1388 (2009) به نشرات خود آغاز نمود

تلویزیون 1، بیشتر بیننده‌های که تحصیلات عالی و زنده‌گی مرفه دارند، به خود جلب نموده، و بیننده‌های جوان را بیشتر مورد هدف قرار داده و بیشترین بخش طبقه متوسط جامعه به این شبکه علاقمند است. توسعه‌ی فزایینده ملی و برنامه‌های دلپذیر و جالبش، آن را به یکی از پیشتازترین شبکه‌های تلویزیونی خصوصی- بازرگانی در افغانستان مبدل ساخته است.

شماره تماس:   ۰۰۹۳۷۷۶۱۱۱۱۱۱      -   ایمیل:    sales@1tv.af

مارا دنبال کنید