ملکه شب
  • ملکه شب

ملکه شب

  • ملکه شب

    سلین دختر یک مادر فرانسوی و یک پدر ترکیه است، و در فرانسه در شهر گراس با مادر خود زندگی می کند. او در تجارت عطر کار می کند. یک روز، او با یک جوان خوش تیپ بنام کارتال دیدار کرد که در یک سفر توریستی به شهر آمده بود. او دیوانه وار عاشق او شد، هر دو چند روز فوق العاده را با هم سپری نمودند. کارتال به سلین می گوید که برخی از کار او مانده تا ترتیب کند و به ترکیه می رود، او را با وعده بازگشت رها می کند. گرچه، این وعده است که او نمی تواند نگهدارد زیرا کارتال قبلا ازدواج کرده و چندین سال میگذره. همسر او دختر عزیز از منطقه دریای سیاه ترکیه است. ازدواج کارتال یک ازدواج ناراضی است و او طلاق می خواهد.

    با این حال، همسر او به هیچ وجه قبول نمی کند. هنگامی که از طلاق ذکر میشود او اقدام به خودکشی می کند و خسر او عزیز به کارتال اجازه نمیدهد تا رابطه خود را با دخترش از بین ببرد. بعد از آن که کارتال رهایش می کند سلین می فهمد که باردار است و او صاحب یک فرزند شد. هنگامی که پسر او 4 ساله می شود ، سلین می فهمد که پدر او قبل از مادرش با کسی دیگری عروسی کرده بود و و این که او یک برادر دارد از آن ازدواج. پس از فهمیدن این، او تصمیم می گیرد که به دریای سیاه برود،تا برادر و سرزمین پدری خود را ببینید. او با پسرش به دریای سیاه می رود و تصادفأ با عزیز ملاقات می کند. عمیقا تحت تاثیر سلین قرار میگیرد، عزیز در اولین نگاه بالای او عاشق می شود و به او پیشنهاد می کند. او به سلین پیشنهاد میکند تا با او در استانبول زندگی کند. رابطه بین عزیز و پسر کوچک سلین بسیار خوب است و سلین نمیخواهد که پسرش مثل او بدون پدر بزرگ شود. او پیشنهاد عزیز را قبول میکند تا با او به استانبول برود و در آنجا دوباره کارتال را میبیند. آیا عشق آنهادوباره هردو را یکجا خواهد کرد؟ آیا کارتل خواهد فهمید که از سلین یک پسر دارد؟ آیا سرنوشت اجازه خواهد داد تا آنها یکجا شوند؟

    nike dunk high black leather chair for sale | adidas trefoil backpack black friday sale - SBD - adidas stan smith w red lines in eyes and fatigue MX Oat GW3773 Release Moment

1TV

تازه ترین برنامه ها

 
Watch Live

درباره ما

تلویزیون 1، یکی از سریعترین شبکه‌های تلویزیونی در حال رشد در افغانستان است. شبکه‌ی که برای داغ‌ترین گزارش‌های خبری، و برنامه‌های عالی و مؤثر، رویداد‌های جاری، شناخته شده است. تلویزیون1 بر گزارش‌دهی سریع، بی‌طرف و واقعی خود می‌بالد. به عنوان یک تلویزیون خصوصی غیر وابسته در اواخر سال 1388 (2009) به نشرات خود آغاز نمود

تلویزیون 1، بیشتر بیننده‌های که تحصیلات عالی و زنده‌گی مرفه دارند، به خود جلب نموده، و بیننده‌های جوان را بیشتر مورد هدف قرار داده و بیشترین بخش طبقه متوسط جامعه به این شبکه علاقمند است. توسعه‌ی فزایینده ملی و برنامه‌های دلپذیر و جالبش، آن را به یکی از پیشتازترین شبکه‌های تلویزیونی خصوصی- بازرگانی در افغانستان مبدل ساخته است.

شماره تماس:   ۰۰۹۳۷۷۶۱۱۱۱۱۱      -   ایمیل:    sales@1tv.af

مارا دنبال کنید