عایشه‌گل
 • عایشه‌گل

عایشه‌گل

 • عایشه‌گل

  داستان عشق و کمید دو جوان زیر نام "عایشه گل"

  کارگردان : بولنت ازبیلین

  هنرپیشه ها: برک اکتای ، سیرن سایرنس ، پامیر پیکین و ایدا ایج 

  عایشه گل دختر ساده و جذاب است که نویسنده گی را پیش می برد و برای سریال ها سکرپت می نویسد.

  او خانه بزرگی از والدینش به میراث برده که تنها زنده گی می کند اما روزی شکار توطیه دوستانش شده و به سفر خارجی می رود و در آنجا  با یکی از هنرپیشه های سریال های ترکیه تصادفی ملاقات می کند.

  عایشه گل پس از ان که از توطیه دوستانش می فهمد و مقروض هوتل می شود و برای برگشت تکت هم ندارد و بی پول ناچار از هنرپیشه مشهور بنام جان کمک می خواهد .

   

  پس از برگشت می فهمد که دوستانش خانه دوست داشتنی اورا به هنرپیشه که او ملاقات کرده بود، فروخته اند. عایشه گل در یک معامله با جان قبول می کند که به شکل خدمتگار در خانه اش کار کند و خدمت جان را بکند تا انکه قرض اش تمام شود و هم جز این چاره و جای دیگر ندارد برای زنده گی. 

  معامله این دو جوان شامل یک عروسی جعلی شش ماهه نیز می شود تا به انان اجازه بدهد که یکجا زنده گی کنند ، این کار سبب حسادت نامزد جان ، ایلف می شود. ایلف و جان از کودکی باهم دوست بودند، می شود.

  داستان این سریال جذاب و کمید هم از همینجا شروع می شود که آیا این عروسی جعلی به عشق بدل خواهد شد یا خیر ؟ سرنوشت ایلف چی خواهد شد ؟ آیا عایشه گل خانه دوست داشتنی اش را دوباره بدست خواهد آورد یا خیر ؟ این همه را در این سریال شما خواهید دید.

  این سریال یک بار در تلویزیون یک پایان یافته است اما بنابر درخواست علاقمندان، برای بار دوم هر روز ساعت سه عصر به وقت کابل بازپخش دارد.

  برای دیدن این سریال در مبایل ها و کمپیوترهای تان از لینک پخش مستقیم زیر استفاده کنید:

  1tv.af/live 

  Buy Sneakers | Latest Releases , Ietp - Women's Nike Air Jordan 1 trainers - burgundy and orange nike air max blue jean boots

1TV

تازه ترین برنامه ها

 
Watch Live

درباره ما

تلویزیون 1، یکی از سریعترین شبکه‌های تلویزیونی در حال رشد در افغانستان است. شبکه‌ی که برای داغ‌ترین گزارش‌های خبری، و برنامه‌های عالی و مؤثر، رویداد‌های جاری، شناخته شده است. تلویزیون1 بر گزارش‌دهی سریع، بی‌طرف و واقعی خود می‌بالد. به عنوان یک تلویزیون خصوصی غیر وابسته در اواخر سال 1388 (2009) به نشرات خود آغاز نمود

تلویزیون 1، بیشتر بیننده‌های که تحصیلات عالی و زنده‌گی مرفه دارند، به خود جلب نموده، و بیننده‌های جوان را بیشتر مورد هدف قرار داده و بیشترین بخش طبقه متوسط جامعه به این شبکه علاقمند است. توسعه‌ی فزایینده ملی و برنامه‌های دلپذیر و جالبش، آن را به یکی از پیشتازترین شبکه‌های تلویزیونی خصوصی- بازرگانی در افغانستان مبدل ساخته است.

شماره تماس:   ۰۰۹۳۷۷۶۱۱۱۱۱۱      -   ایمیل:    sales@1tv.af

مارا دنبال کنید