صدف
 • صدف

صدف

 • صدف

  نام صدف گرفته شده از نام کاراکتر اصلی این سریال است. او دختر جوان است که در مزرع در قریه "یشیلوا" در ترکیه کار می‌کند، مزرعه که یگانه منبع حیاتی باشنده‌های آن است و به آن "دریای سبز" نام مانده اند.

  دریای سبز، نام است که از طرف مردم قریه "یشیلوا" در ترکیه به زمین‌های زراعتی شان داده شده در حالیکه هیچ دریای واقعی در این قریه وجود ندارد. حتا نزدیکترین ساحل که نزدیک این قریه وجود دارد، دو تا سه  ساعت دور است. از دید مردم عام این فاصله زیادی نیست اما از نظر باشنده‌‌های قریه یشیلوا به اندازه دوری ترکیه تا امریکا به نظر می‌رسد.

  بخشی از مردم این قریه مجبورند با فقر و غربت سازگاری کنند و بخشی دیگر مجبورند تا در زمین های زراعتی شان حتا تابستان‌ها بدون وقفه کار کنند چون همین زمین زراعتی یگانه منبع درآمد آنان است و به مثل یک دریا سبب امرار حیات شان شده و همانست که آنرا "دریای سبز" نام داده اند.

  "دریا سبز" برای باشنده‌های این قریه، تنها نام یک مزرع نیست٬ بلکه زنده‌گی است. کار در مزرع "دریای سبز" با وجود این همه ارزش‌اش، باشنده‎‌های این قریه را از رویاها و انتظارهای شان دور نگه داشته است. این باشنده‌ها از یک طرف، می‌خواهند تا از آن نجات پیدا کنند و از جانب دیگر از آن دل کنده نمی توانند و برای شان عشق است که هم زخم داده و هم مرهم.

  شما این داستان جذاب را در قالب سریال ترکی بنام "صدف" از تلویزیون یک از شنبه تا پنج‌شنبه ساعت هفت شب دنبال می توانید.

  همچنان بگونه زنده در انترنت توسط مبایل ها و کمپیوترهای تان با استفاده از لینک (www.1tv.af/live) این سریال جذاب را دنبال می توانید. 

  bridge media | Nike, adidas, Converse & More

1TV

تازه ترین برنامه ها

 
Watch Live

درباره ما

تلویزیون 1، یکی از سریعترین شبکه‌های تلویزیونی در حال رشد در افغانستان است. شبکه‌ی که برای داغ‌ترین گزارش‌های خبری، و برنامه‌های عالی و مؤثر، رویداد‌های جاری، شناخته شده است. تلویزیون1 بر گزارش‌دهی سریع، بی‌طرف و واقعی خود می‌بالد. به عنوان یک تلویزیون خصوصی غیر وابسته در اواخر سال 1388 (2009) به نشرات خود آغاز نمود

تلویزیون 1، بیشتر بیننده‌های که تحصیلات عالی و زنده‌گی مرفه دارند، به خود جلب نموده، و بیننده‌های جوان را بیشتر مورد هدف قرار داده و بیشترین بخش طبقه متوسط جامعه به این شبکه علاقمند است. توسعه‌ی فزایینده ملی و برنامه‌های دلپذیر و جالبش، آن را به یکی از پیشتازترین شبکه‌های تلویزیونی خصوصی- بازرگانی در افغانستان مبدل ساخته است.

شماره تماس:   ۰۰۹۳۷۷۶۱۱۱۱۱۱      -   ایمیل:    sales@1tv.af

مارا دنبال کنید