شیرین
 • شیرین

شیرین

 • شیرین

  این داستان از یک سو بازتاب سلطه پول و قدرت و جاه طلبی است و از سوی دیگر دوستی، فداکاری و مدارا دربر دارد. این دو را یک پل وصل می‌کند که می توان آن را عشق خواند. این پل گاه با شادی و سرور مستحکم می‌شود و گاه با درد و غم لرزان. غرور و مهر دو جنبه دیگر این داستان است که در ساخت و فروریخت این پل نقش دارد.

  مراد کاراکتر اصلی مرد داستان، جوانی خون سرد و خوش تیپ است که مسوولیت یک شرکت بزرگ را گرفته و نقش مرکزی را در برابرش یک دختر زیبا به نام "شیرین" که خیلی قوی و زیرک است، اجرا می کند.

  شروع داستان طوری است که بانو شیرین با آنکه فارغ از دانشگاه است، اما وظیفه ندارد. شیرین اگر در یک روز برایش کاری پیدا نکند، مجبور است به خانه نزد خانواده اش برگردد و با پسر که مادر او انتخاب کرده عروسی کند.

  وقتی که شیرین بخاطر اولین ملاقات کاری خود روانه محل مربوطه است، با جوان خوش تیپ روبرو شده و مشکلی بوجود می‌آید که مانع رسیدنش به ملاقات می‌شود. همین پریشانی سبب می‌شود تا مصاحبه کاری بعدی که در راس آن همین جوان خوش تیپ یعنی "مراد" قرار دارد، را فراموش کند.

  پس از تاخیر که شیرین به دفتر مراد می‌رسد، مراد او را با خانم که قرار است از آمریکا بیاید، اشتباه می‌گیرد و شیرین هم بدون افشاء واقعیت می‌خواهد تا با این شانس کوتاه مدت از مشکل پیش آمده نجات یابد و مادرش بدون او به خانه بازگردد اما در مدت کوتاه او عاشق مراد می‌شود و همه چیز از اداره‌اش خارج شده و به نقطه می‌رسد که هرگز تصورش را نمی‌کرد.

  ادامه این داستان پر هیجان و جذاب دو دلباخته را شما از تلویزیون یک می توانید شش شب هفته ساعت نه تا ده دنبال کنید.

  شما همچنان از طریق انترنت می توانید با استفاده از لینک 1TV.af/live  در مبایل ها ، تبلیت ها و یا کمپیوترهای تان پخش زنده آنرا در زمان یاد شده به وقت کابل، ببینید.

   

   

   

  Nike footwear | Cheap Nike Hyperfuse Basketball Shoes

1TV

تازه ترین برنامه ها

 
Watch Live

درباره ما

تلویزیون 1، یکی از سریعترین شبکه‌های تلویزیونی در حال رشد در افغانستان است. شبکه‌ی که برای داغ‌ترین گزارش‌های خبری، و برنامه‌های عالی و مؤثر، رویداد‌های جاری، شناخته شده است. تلویزیون1 بر گزارش‌دهی سریع، بی‌طرف و واقعی خود می‌بالد. به عنوان یک تلویزیون خصوصی غیر وابسته در اواخر سال 1388 (2009) به نشرات خود آغاز نمود

تلویزیون 1، بیشتر بیننده‌های که تحصیلات عالی و زنده‌گی مرفه دارند، به خود جلب نموده، و بیننده‌های جوان را بیشتر مورد هدف قرار داده و بیشترین بخش طبقه متوسط جامعه به این شبکه علاقمند است. توسعه‌ی فزایینده ملی و برنامه‌های دلپذیر و جالبش، آن را به یکی از پیشتازترین شبکه‌های تلویزیونی خصوصی- بازرگانی در افغانستان مبدل ساخته است.

شماره تماس:   ۰۰۹۳۷۷۶۱۱۱۱۱۱      -   ایمیل:    sales@1tv.af

مارا دنبال کنید