دختر دهاتی
  • دختر دهاتی

دختر دهاتی

  • دختر دهاتی

    گل یک دختر زیبای شهری است کسیکه زندگی پر سرعت استانبول را با قریه معاوضه می کند. متاسفانه٫ او با داشتن زندگی دشوار٫ فضای شهری بالایش فشار آورده بود و همچنان فکر می کرد که دوست پسرش او را فریب می ده. وقتیکه او از یک خانم نامه دریافت کرد کسی که مادرکلان او بود گل فیصله کر و به سوی قریه خود به جنوب ترکیه حرکت کرد. وقتی که او میرسد او بزودی میفهمد که زندگی قریه صلح آمیز نیست به اندازه که فکرش را کرده بود٫ و او میتواند عشق خود را پیدا کند حتئ در این مکان مکان غیر معمول.

    Running sports | Nike Air Force 1 for Women & Men - Buy Online - Ietp

1TV

تازه ترین برنامه ها

 
Watch Live

درباره ما

تلویزیون 1، یکی از سریعترین شبکه‌های تلویزیونی در حال رشد در افغانستان است. شبکه‌ی که برای داغ‌ترین گزارش‌های خبری، و برنامه‌های عالی و مؤثر، رویداد‌های جاری، شناخته شده است. تلویزیون1 بر گزارش‌دهی سریع، بی‌طرف و واقعی خود می‌بالد. به عنوان یک تلویزیون خصوصی غیر وابسته در اواخر سال 1388 (2009) به نشرات خود آغاز نمود

تلویزیون 1، بیشتر بیننده‌های که تحصیلات عالی و زنده‌گی مرفه دارند، به خود جلب نموده، و بیننده‌های جوان را بیشتر مورد هدف قرار داده و بیشترین بخش طبقه متوسط جامعه به این شبکه علاقمند است. توسعه‌ی فزایینده ملی و برنامه‌های دلپذیر و جالبش، آن را به یکی از پیشتازترین شبکه‌های تلویزیونی خصوصی- بازرگانی در افغانستان مبدل ساخته است.

شماره تماس:   ۰۰۹۳۷۷۶۱۱۱۱۱۱      -   ایمیل:    sales@1tv.af

مارا دنبال کنید