جنگ گلها
 • جنگ گلها

جنگ گل ها

 • جنگ گلها


   

  گلرو در یکی از روستاهای ترکیه متولد و در یکی از ساختمان‌های آن شهر، جایی‌که پدرش به عنوان باغبان در آنجا کار می‌کرد، بزرگ شده است. باوجودیکه رویاهای بزرگی او در زمان زندگی در این ساختمان داشته است، اما او هرگز همسایه‌ی نیک خودش را فراموش نمی کند.  

  گلرو برخی قهرمانی‌های در دنیای کوچک خویش داشته است. با این وجود، کسی دیگری است که در اطراف این دنیای کوچک او دور می‌زند.

  از کودکی او علاقمند دختر زیبای صاحب کاخ بوده است، گلفیم سپاهی. علاقه‌ی که نه فامیل او و نه خانواده صاحب قصر آن را قبول دارند. 

  اما این علاقمندی زمانی دوباره اوج می‌گیرد که گلفیم پس از سال‌ها به قصر بر می‌گردد، گلرو تلاش می‌کند که همانند گلفیم باشد، اما کم توجهی گلفیم، موجب نا امیدی گلرو می‌گردد.

  اینجاست که جنگ گل‌ها آغاز می‌گردد، هیچ راهی دیگری جز آغاز این جنگ نمی یابند، جنگ که از یک قصر راحت و از یک همسایه گی کوچک آغاز می شود. 

   

   
   
  .Running sport media | nike air max heritage hybrid cars parts list , Sneaker News / Release Info

1TV

تازه ترین برنامه ها

 
Watch Live

درباره ما

تلویزیون 1، یکی از سریعترین شبکه‌های تلویزیونی در حال رشد در افغانستان است. شبکه‌ی که برای داغ‌ترین گزارش‌های خبری، و برنامه‌های عالی و مؤثر، رویداد‌های جاری، شناخته شده است. تلویزیون1 بر گزارش‌دهی سریع، بی‌طرف و واقعی خود می‌بالد. به عنوان یک تلویزیون خصوصی غیر وابسته در اواخر سال 1388 (2009) به نشرات خود آغاز نمود

تلویزیون 1، بیشتر بیننده‌های که تحصیلات عالی و زنده‌گی مرفه دارند، به خود جلب نموده، و بیننده‌های جوان را بیشتر مورد هدف قرار داده و بیشترین بخش طبقه متوسط جامعه به این شبکه علاقمند است. توسعه‌ی فزایینده ملی و برنامه‌های دلپذیر و جالبش، آن را به یکی از پیشتازترین شبکه‌های تلویزیونی خصوصی- بازرگانی در افغانستان مبدل ساخته است.

شماره تماس:   ۰۰۹۳۷۷۶۱۱۱۱۱۱      -   ایمیل:    sales@1tv.af

مارا دنبال کنید