یاسمین
 • یاسمین

یاسمین

 • یاسمین

  یاسمین دومین دختر خانواده ثروتمند است. او در حالیکه غمگین بود اما باز هم کوشش میکند که خوش باشد. وقتی خانواده اش ورشکسته میشود. در حالیکه او در فکر ماه عسل بود مادر خانده‌اش در روز عروسی او را از خانه بیرون میکند٬ بعد از آن توسط تکسی نزد چاپر حسن کسی را که مثل پدر کلان خود میدانست میرود.

  در همین حال٬ سارپ بعد از درس خواندن در امریکا دوباره به ترکیه بر میگردد.

  او گل را کسی که او هم به امریکا درس خوانده بود دوست داشت. در حالیکه او دیپلوم در انجنیری داشت اما باز هم میخواست که در پوهنتون تدریس کند در کنار این که در شرکت بی آی کار میکرد. او فقط میخواست با دختری که دوست داشت یک زندگی آرام داشته باشد.

  خارج از تصادف یاسمین و سارپ به شکل سوء تفاهم ساده یکدیگر را در اتوبوس ملاقات می کنند. بعد از آن یاسمین میفهمد که سارپ پسر کلان چاپر حسن است و در دیگر طرف سارپ هم تازه میفهمد که یاسمین خواهر خورد گل است.

  بعد از آن که نسبت مشکلات مالی خانه آنها فروخته میشود و یاسمین با فامیلش در خانه چاپر حسن زتذگی را ادامه میدهند چون دیگر جایی به رفتن ندارند. با اینکه زندگی کردن در یک خانه خیلی مشکل میشود برایشان زمانیکه یاسمین احساس پیدا میکند نسبت به سارپ کسی که هنوز هم گل را دوست دارد.

  nike dunk high black leather chair for sale | Bayern-design AU - yeezy boost 350 v2 clay womens - The Birkin and Kelly: The Most Iconic Bags In The History Of Hermès

1TV

تازه ترین برنامه ها

 
Watch Live

درباره ما

تلویزیون 1، یکی از سریعترین شبکه‌های تلویزیونی در حال رشد در افغانستان است. شبکه‌ی که برای داغ‌ترین گزارش‌های خبری، و برنامه‌های عالی و مؤثر، رویداد‌های جاری، شناخته شده است. تلویزیون1 بر گزارش‌دهی سریع، بی‌طرف و واقعی خود می‌بالد. به عنوان یک تلویزیون خصوصی غیر وابسته در اواخر سال 1388 (2009) به نشرات خود آغاز نمود

تلویزیون 1، بیشتر بیننده‌های که تحصیلات عالی و زنده‌گی مرفه دارند، به خود جلب نموده، و بیننده‌های جوان را بیشتر مورد هدف قرار داده و بیشترین بخش طبقه متوسط جامعه به این شبکه علاقمند است. توسعه‌ی فزایینده ملی و برنامه‌های دلپذیر و جالبش، آن را به یکی از پیشتازترین شبکه‌های تلویزیونی خصوصی- بازرگانی در افغانستان مبدل ساخته است.

شماره تماس:   ۰۰۹۳۷۷۶۱۱۱۱۱۱      -   ایمیل:    sales@1tv.af

مارا دنبال کنید