آشپزی
 • آشپزی
کلیک کنید و ویدیو های بیشتر را در یوتیوب ببنید

آشپزی

 • آشپزی

  آشپزی، برنامه پخت و پز تلویزیون1 است که همه روزه شیوه آماده ساختن یک نو خوراک افغانی و یا خارجی را به شما بیننده‌های عزیز رهنمایی می کند. این برنامه گام به گام مواد نیاز برای تهیه غذای مورد نظر را معرفی کرده و مقدار آن را مشخص می سازد. سپس شما قادر خواهید بود تا همزمان با این برنامه رهنمایی ما را دنبال کنید و  خوراک مورد نظر را تهیه بدارید.

  این برنامه همچنان بخش های دیگر دارد که خوراک های گیاهی و غیره را به معرفی می گیرد و فواید  و اضرار آن را به شما عزیزان مشخص می سازد.

  در بخش دیگر این برنامه ما وسایل مورد نیاز آشپزی و آشپزخانه را که تازه وارد بازار افغانستان شده است معرفی می کنیم و شیوه استفاده از آن را شرح می دهیم.

   

  .

  bridge media | Jun 21, 2021 White Oreo Tech Grey CT8527-100 Release Date - SBD

1TV

تازه ترین برنامه ها

 
Watch Live

درباره ما

تلویزیون 1، یکی از سریعترین شبکه‌های تلویزیونی در حال رشد در افغانستان است. شبکه‌ی که برای داغ‌ترین گزارش‌های خبری، و برنامه‌های عالی و مؤثر، رویداد‌های جاری، شناخته شده است. تلویزیون1 بر گزارش‌دهی سریع، بی‌طرف و واقعی خود می‌بالد. به عنوان یک تلویزیون خصوصی غیر وابسته در اواخر سال 1388 (2009) به نشرات خود آغاز نمود

تلویزیون 1، بیشتر بیننده‌های که تحصیلات عالی و زنده‌گی مرفه دارند، به خود جلب نموده، و بیننده‌های جوان را بیشتر مورد هدف قرار داده و بیشترین بخش طبقه متوسط جامعه به این شبکه علاقمند است. توسعه‌ی فزایینده ملی و برنامه‌های دلپذیر و جالبش، آن را به یکی از پیشتازترین شبکه‌های تلویزیونی خصوصی- بازرگانی در افغانستان مبدل ساخته است.

شماره تماس:   ۰۰۹۳۷۷۶۱۱۱۱۱۱      -   ایمیل:    sales@1tv.af

مارا دنبال کنید