آشپزی
 • آشپزی
کلیک کنید و ویدیو های بیشتر را در یوتیوب ببنید

آشپزی

 • آشپزی

  آشپزی، برنامه پخت و پز تلویزیون1 است که همه روزه شیوه آماده ساختن یک نو خوراک افغانی و یا خارجی را به شما بیننده‌های عزیز رهنمایی می کند. این برنامه گام به گام مواد نیاز برای تهیه غذای مورد نظر را معرفی کرده و مقدار آن را مشخص می سازد. سپس شما قادر خواهید بود تا همزمان با این برنامه رهنمایی ما را دنبال کنید و  خوراک مورد نظر را تهیه بدارید.

  این برنامه همچنان بخش های دیگر دارد که خوراک های گیاهی و غیره را به معرفی می گیرد و فواید  و اضرار آن را به شما عزیزان مشخص می سازد.

  در بخش دیگر این برنامه ما وسایل مورد نیاز آشپزی و آشپزخانه را که تازه وارد بازار افغانستان شده است معرفی می کنیم و شیوه استفاده از آن را شرح می دهیم.

   

  .

  nike dunk high black leather chair for sale | Compra Jordan AIR JORDAN 12 RETRO (GS) - 101 - 510815 - nike boot for kids real boys and shoes free

1TV

تازه ترین برنامه ها

 
Watch Live

درباره ما

تلویزیون 1، یکی از سریعترین شبکه‌های تلویزیونی در حال رشد در افغانستان است. شبکه‌ی که برای داغ‌ترین گزارش‌های خبری، و برنامه‌های عالی و مؤثر، رویداد‌های جاری، شناخته شده است. تلویزیون1 بر گزارش‌دهی سریع، بی‌طرف و واقعی خود می‌بالد. به عنوان یک تلویزیون خصوصی غیر وابسته در اواخر سال 1388 (2009) به نشرات خود آغاز نمود

تلویزیون 1، بیشتر بیننده‌های که تحصیلات عالی و زنده‌گی مرفه دارند، به خود جلب نموده، و بیننده‌های جوان را بیشتر مورد هدف قرار داده و بیشترین بخش طبقه متوسط جامعه به این شبکه علاقمند است. توسعه‌ی فزایینده ملی و برنامه‌های دلپذیر و جالبش، آن را به یکی از پیشتازترین شبکه‌های تلویزیونی خصوصی- بازرگانی در افغانستان مبدل ساخته است.

شماره تماس:   ۰۰۹۳۷۷۶۱۱۱۱۱۱      -   ایمیل:    sales@1tv.af

مارا دنبال کنید