فرار از قفس
 • فرار از قفس

فرار از قفس

 • فرار از قفس

  فرار از قفس یکی از برنامه‌های تفریحی٬ سرگرم کننده و معلوماتی پر سر و صدا است.

  فرار از قفس در قالب یک برنامه رقابتی ذهنی در زمان معیین طراحی شده است.

  این برنامه در ۵ بخش ضبط می‌شود که اشتراک‌کننده‌ها پس از هر موفقیت به مرحله بعدی راه پیدا کرده و در هر بخش آن زمانبندی معیین دارند که امتیازات خاصی خود را دارد.

  هر رقابت زمان خاص ذیل را دارد:

  ۹-۹۰ ثانیه

  ۸-۸۰ انیه

  ۷-۷۰ انیه

  ۶-۶۰ انیه

  ۵-۵۰ انیه

  ۴-۴۰ انیه

  ۳-۳۰ انیه

  ۲-۲۰ انیه

  ۱-۱۰ انیه

   

  مراحل:

  هر مرحله جایزه‌های بسیار بزرگ و گران را در قفس دارند بطور مثال: موتر٬ تجهیزات لوکس قیمتی لوازم خانه وغیره.

   

  برنامه طوری است که اشتراک کننده‌ها از کوچکترین جوایز شروع می کنند تا این جوایز را از فقل با خود حمل کرده در زمان مشخص بیرون آرند و در صورتی که می خواهند به جایزه بزرگتر  برسند٬ باید تمام مراحل را که بخاطر جوایز کوچک است به موفقیت سپری کند.

  ۱ ) امن: سه قفل امن را باید باز کند اگر می‌خواهد که جایزه را بگیرد باید به قفل امن نهایی برسد.

  ۲ ) چرخ هامستر: بالای چرخ باید بدود تا لوله‌ی که در آن کلید است بالا بیاید و کلید نمایان شود.

  ۳ ) پرش: بالای یک صندلی بار بار بپرد تا توسط آن هوا را داخل پوقانه پمپ کند.

  ۴ ) پیچاپیچ: یک بکس کوچک جایزه در پایین یک فنر بزرگ بسته است بخاطر گرفتن آن باید بگس را گرفته و به دور آن فنر بزرگ دور بزند تا آن بکس به نوک فنر رسیده و بیرون شود٬ در اخیر همراه با همان بکس باید از قفس بیرون شود با جایزه را بدست بیآورد.

   

  جوایز

   قفس پر از جایزه میباشد از مبایل الی موتر لوکس.

  بعد از هر جواب درست قفس باز می‌شود و اجازه رقابت را میدهد و بعد سپری کردن رقابت به موفقیت اشتراک کننده میتواند جوایز را که خواسته باشد با خود بیرون از قفس ببرد و مالک آن گردد.

   

  جایزه به چند نوع زیر طبقه بندی می‌شود:

  تجهیزات برقی

  تجهیزات خانگی

  تجهیزات تزیینی

  تجهیزات مدرن وغیره...

   زمان پخش:

  این برنامه از شنبه تا پنجشنبه ساعت هشت شب به وقت کابل پخش می شود. علاقمندان همچنان این برناه را توسط لینک 1TV.af/live  بگونه زنده در مبایل ها و کمپیوترهای شان دیده می توانند.

   

  bridgemedia | Nike Dunk Low Pro SB 304292 - 102 White Black Trail End Brown Sneakers – Ietp - denim grey nike air max one piece suit dress shoes

1TV

تازه ترین برنامه ها

 
Watch Live

درباره ما

تلویزیون 1، یکی از سریعترین شبکه‌های تلویزیونی در حال رشد در افغانستان است. شبکه‌ی که برای داغ‌ترین گزارش‌های خبری، و برنامه‌های عالی و مؤثر، رویداد‌های جاری، شناخته شده است. تلویزیون1 بر گزارش‌دهی سریع، بی‌طرف و واقعی خود می‌بالد. به عنوان یک تلویزیون خصوصی غیر وابسته در اواخر سال 1388 (2009) به نشرات خود آغاز نمود

تلویزیون 1، بیشتر بیننده‌های که تحصیلات عالی و زنده‌گی مرفه دارند، به خود جلب نموده، و بیننده‌های جوان را بیشتر مورد هدف قرار داده و بیشترین بخش طبقه متوسط جامعه به این شبکه علاقمند است. توسعه‌ی فزایینده ملی و برنامه‌های دلپذیر و جالبش، آن را به یکی از پیشتازترین شبکه‌های تلویزیونی خصوصی- بازرگانی در افغانستان مبدل ساخته است.

شماره تماس:   ۰۰۹۳۷۷۶۱۱۱۱۱۱      -   ایمیل:    sales@1tv.af

مارا دنبال کنید