شبخند
 • شبخند
کلیک کنید و ویدیو های بیشتر را در یوتیوب ببنید

شبخند

 • شبخند

  شبخند

  شبخند محبوب ترین، جالب ترین و پربیننده ترین برنامه کمیدی و پرهیجان خانواده گی در افغانستان!  در شبخند هر لحظه اتفاقات و رویدادهای جالب، دیدنی و غیرقابل پیش بینی رخ میدهد.

  محتوای برنامه شامل پارچه تمثیلی، طنز، فکاهی، تمثیل با مهمان، آهنگ کمیدی و شاد میباشد که معمولاً در بخش اول برنامه یک پارچه تمثیلی کمیدی توسط کمیدین های معروف کشور ما اجرا میگردد.

  شبخند توسط چهره های محبوب و معروف کمید، هریک نورسعید (آغا بیادر در نقش آشپز) و بابه چراغ اجرا می شود و هریک از این کمیدین ها با استعداد های سرشار و اجراهای منحصر به فرد، ناب و خنده دار هر لحظ به زیبایی و جالبیت برنامه می افزایند.

  مهمانان این برنامه از میان اقشار مختلف جامعه انتخاب و دعوت میشوند که محبوب ترین اشخاص که همیشه آرزوی دیدارشان را دارید دراین برنامه دیده میتوانید. هرمهمان نیز با داشته های که در برنامه با خود تحفه میاورد برنامه را رنگین و رنگین تر میسازد.

  شبخبد به کانون گرم و صمیمانه ی  خانواده شما لبخند، خوشی و نشاط می آورد و خستگی هفتگی را با بخش های متنوع و پر از هیجان و خنده، از شما می زداید.

  برای دیدن برنامه های شبخند چینل یوتیوب ما در نشانی www.youtube.com/1tvkabul , و صفحه رسمی فیسبوک www.facebook.com/1tvshabkhand در دسترس شما قرار دارند. 

  برنامه شبخند بیش از پنج سال در تلویزیون یک پخش می‌شد و در حال حاضر پایان یافته است. 

  .

  latest Running Sneakers | buy cheap air max

1TV

تازه ترین برنامه ها

 
Watch Live

درباره ما

تلویزیون 1، یکی از سریعترین شبکه‌های تلویزیونی در حال رشد در افغانستان است. شبکه‌ی که برای داغ‌ترین گزارش‌های خبری، و برنامه‌های عالی و مؤثر، رویداد‌های جاری، شناخته شده است. تلویزیون1 بر گزارش‌دهی سریع، بی‌طرف و واقعی خود می‌بالد. به عنوان یک تلویزیون خصوصی غیر وابسته در اواخر سال 1388 (2009) به نشرات خود آغاز نمود

تلویزیون 1، بیشتر بیننده‌های که تحصیلات عالی و زنده‌گی مرفه دارند، به خود جلب نموده، و بیننده‌های جوان را بیشتر مورد هدف قرار داده و بیشترین بخش طبقه متوسط جامعه به این شبکه علاقمند است. توسعه‌ی فزایینده ملی و برنامه‌های دلپذیر و جالبش، آن را به یکی از پیشتازترین شبکه‌های تلویزیونی خصوصی- بازرگانی در افغانستان مبدل ساخته است.

شماره تماس:   ۰۰۹۳۷۷۶۱۱۱۱۱۱      -   ایمیل:    sales@1tv.af

مارا دنبال کنید