شما و میلیون
 • شما و میلیون
کلیک کنید و ویدیو های بیشتر را در یوتیوب ببنید

شما و میلیون

 • شما و میلیون

  در این بازی یک میلیون افغانی  انتظار شما بینندها را دارد تا با اشتراک در برنامه برنده آن شوید، .

  این برنامه که بر اساس برنامه تفریحی بریتانوی، "منی دراپ" تهیه شده است به دو شرکت کننده موقع برنده شدن یک میلیون دالر امریکایی را میدهد اما اگر بتوانند به هفت سؤال جواب درست بدهند.

  چیزیکه این برنامه را بیشتر جالب تر میسازد که اینست که شرکت کننده ها بازی را برای بردن پول پیش نمیبرد، اما آنها کوشش میکنند از یک میلیون پول که در آغاز هر قسمت بازی در اختیار آنها قرار داده شده است، مقدار بیشتر آنها را حفظ کرده بتوانند.

  در صورتیکه پاسخ پرسشها اشتبها باشد بسته های پول توسط دریچه های همکف سطح مکیده و بلع میشود که اینکار باعث ترس و دلهره شرکت کنندگان میشود.
  شنبه، دوشنبه، و چهارشنبه ساعت07:45 شب

  Giftofvision - Sneakers search engine | newport nike air swoosh shoes sale women black

1TV

تازه ترین برنامه ها

 
Watch Live

درباره ما

تلویزیون 1، یکی از سریعترین شبکه‌های تلویزیونی در حال رشد در افغانستان است. شبکه‌ی که برای داغ‌ترین گزارش‌های خبری، و برنامه‌های عالی و مؤثر، رویداد‌های جاری، شناخته شده است. تلویزیون1 بر گزارش‌دهی سریع، بی‌طرف و واقعی خود می‌بالد. به عنوان یک تلویزیون خصوصی غیر وابسته در اواخر سال 1388 (2009) به نشرات خود آغاز نمود

تلویزیون 1، بیشتر بیننده‌های که تحصیلات عالی و زنده‌گی مرفه دارند، به خود جلب نموده، و بیننده‌های جوان را بیشتر مورد هدف قرار داده و بیشترین بخش طبقه متوسط جامعه به این شبکه علاقمند است. توسعه‌ی فزایینده ملی و برنامه‌های دلپذیر و جالبش، آن را به یکی از پیشتازترین شبکه‌های تلویزیونی خصوصی- بازرگانی در افغانستان مبدل ساخته است.

شماره تماس:   ۰۰۹۳۷۷۶۱۱۱۱۱۱      -   ایمیل:    sales@1tv.af

مارا دنبال کنید