استدیوی1
 • استدیوی1
استدیوی1

 • استدیوی1

  استدیوی یک برنامه ویژه موسیقی می‌باشد که آخر هرهفته همکاران ما روی پرده تلویزیون مهمان‌خانه‌های شما عزیزان می‌شوند تا شادی و سروری موسیقی زنده ره به شما هدیه کنند.

  ستیج و استدیویی این برنامه خیلی متفاوت نسبت به تمام برنامه‌های موسیقی است که هنرمندان در آن اجرای زنده می‌کنند.
  مهمانان ویژه ما هنرمندان استند که همراه با تیم موسیقی در یک محیط خودمانی و صمیمیت آهنگهای شان را به شما تقدیم می‌کنند.

   تمام تیم دخیل در اجرای آهنگ‌ها در برنامه نقش خواهند داشت و هیچ کس نقش نمایشی و به عنوان کسی که فقط فضا را پر کرده باشند، ندارند. مصاحبه با آنان و نمایش اجرای آنان از ویژه‌گی این برنامه است.

  آوردن پشت صحنه به پیش چشمان شما بیننده های ارجمند یکی از ویژه‌گی های دیگر این برنامه است که شامل جریان آمادگی‌ها برای اجرای این برنامه از تیم موسیقی گرفته تا تمام اعضای تیم‌ نوازنده‌گی و تخینیکی ما می‌باشد.

  آهنگ های زنده در استدیو با کیفیت بالا و بدون افکت و جلوه‌های ویژه برای صدا و تصویر، از مشخصه های ارزنده این برنامه است.

  مجری این برنامه خوشی صمدی از چهره های ارزنده تلویزیون یک می‎باشد.

  زمان پخش برنامه: پنجشنبه ها هشت شب تا نه شب  و تکرار آن جمعه ساعت دو پس از چاشت.

   

  Sports brands | Sneaker in diesem Jahr? - Grailify - Nike SB Dunk Low "Mummy" – der vielleicht beste Halloween - nike lime green shoes women

1TV

تازه ترین برنامه ها

 
Watch Live

درباره ما

تلویزیون 1، یکی از سریعترین شبکه‌های تلویزیونی در حال رشد در افغانستان است. شبکه‌ی که برای داغ‌ترین گزارش‌های خبری، و برنامه‌های عالی و مؤثر، رویداد‌های جاری، شناخته شده است. تلویزیون1 بر گزارش‌دهی سریع، بی‌طرف و واقعی خود می‌بالد. به عنوان یک تلویزیون خصوصی غیر وابسته در اواخر سال 1388 (2009) به نشرات خود آغاز نمود

تلویزیون 1، بیشتر بیننده‌های که تحصیلات عالی و زنده‌گی مرفه دارند، به خود جلب نموده، و بیننده‌های جوان را بیشتر مورد هدف قرار داده و بیشترین بخش طبقه متوسط جامعه به این شبکه علاقمند است. توسعه‌ی فزایینده ملی و برنامه‌های دلپذیر و جالبش، آن را به یکی از پیشتازترین شبکه‌های تلویزیونی خصوصی- بازرگانی در افغانستان مبدل ساخته است.

شماره تماس:   ۰۰۹۳۷۷۶۱۱۱۱۱۱      -   ایمیل:    sales@1tv.af

مارا دنبال کنید