تلاوت وتفسیر شریف
  • تلاوت, ترجمه و تفسیر قرآن مجید

تلاوت و تفسیر

  • تلاوت, ترجمه و تفسیر قرآن مجید

    تلاوت, ترجمه و تفسیر قرآن مجید برنامۀ خاص اسلامی می باشد که روی تفسیر و توضیح آیات گهر بار قرآن مجید وضاحت داده میشود.
    این برنامه از سه سال بدینسو در چوکات برنامه های تولیدی تلویزیون یک ایجاد گردیده و از موقع ایجاد تا کنون مورد بهره برداری تمامی اتباع کشور قرار گرفته است.
    در برنامه تلاوت , ترجمه و تفسیر قرآن مجید بیشتر تأکید به مواردی موجود در قرآن می شود تا در عقب آن با دلایل مستحکم , بیننده و شنونده بتواند فلاح و کامیابی خود را دریافت کند. و به رضا و رغبت خویش به قرآن مجید بپیوندد و فاصله را از میان خود با قرآن مجید بشکند. آنچه در قرآن مجید با واقعیت های تکوینی مطابقت دارد, دریافت کند و ایمان و یقین خویش را تقویت ببخشد.   بدین سان تلاش هرچه بیشتر بکار می رود تا هدایات الهی که نمادی از علم صحیح و نامحدود است مورد بهره برداری همگان قرار گیرد.

    .latest Running | Clothes Online , Shoes Online , Giftofvision

1TV

تازه ترین برنامه ها

 
Watch Live

درباره ما

تلویزیون 1، یکی از سریعترین شبکه‌های تلویزیونی در حال رشد در افغانستان است. شبکه‌ی که برای داغ‌ترین گزارش‌های خبری، و برنامه‌های عالی و مؤثر، رویداد‌های جاری، شناخته شده است. تلویزیون1 بر گزارش‌دهی سریع، بی‌طرف و واقعی خود می‌بالد. به عنوان یک تلویزیون خصوصی غیر وابسته در اواخر سال 1388 (2009) به نشرات خود آغاز نمود

تلویزیون 1، بیشتر بیننده‌های که تحصیلات عالی و زنده‌گی مرفه دارند، به خود جلب نموده، و بیننده‌های جوان را بیشتر مورد هدف قرار داده و بیشترین بخش طبقه متوسط جامعه به این شبکه علاقمند است. توسعه‌ی فزایینده ملی و برنامه‌های دلپذیر و جالبش، آن را به یکی از پیشتازترین شبکه‌های تلویزیونی خصوصی- بازرگانی در افغانستان مبدل ساخته است.

شماره تماس:   ۰۰۹۳۷۷۶۱۱۱۱۱۱      -   ایمیل:    sales@1tv.af

مارا دنبال کنید