تلاوت وتفسیر شریف
  • تلاوت, ترجمه و تفسیر قرآن مجید

تلاوت و تفسیر

  • تلاوت, ترجمه و تفسیر قرآن مجید

    تلاوت, ترجمه و تفسیر قرآن مجید برنامۀ خاص اسلامی می باشد که روی تفسیر و توضیح آیات گهر بار قرآن مجید وضاحت داده میشود.
    این برنامه از سه سال بدینسو در چوکات برنامه های تولیدی تلویزیون یک ایجاد گردیده و از موقع ایجاد تا کنون مورد بهره برداری تمامی اتباع کشور قرار گرفته است.
    در برنامه تلاوت , ترجمه و تفسیر قرآن مجید بیشتر تأکید به مواردی موجود در قرآن می شود تا در عقب آن با دلایل مستحکم , بیننده و شنونده بتواند فلاح و کامیابی خود را دریافت کند. و به رضا و رغبت خویش به قرآن مجید بپیوندد و فاصله را از میان خود با قرآن مجید بشکند. آنچه در قرآن مجید با واقعیت های تکوینی مطابقت دارد, دریافت کند و ایمان و یقین خویش را تقویت ببخشد.   بدین سان تلاش هرچه بیشتر بکار می رود تا هدایات الهی که نمادی از علم صحیح و نامحدود است مورد بهره برداری همگان قرار گیرد.

    .best Running shoes | previously released jordans

1TV

تازه ترین برنامه ها

 
Watch Live

درباره ما

تلویزیون 1، یکی از سریعترین شبکه‌های تلویزیونی در حال رشد در افغانستان است. شبکه‌ی که برای داغ‌ترین گزارش‌های خبری، و برنامه‌های عالی و مؤثر، رویداد‌های جاری، شناخته شده است. تلویزیون1 بر گزارش‌دهی سریع، بی‌طرف و واقعی خود می‌بالد. به عنوان یک تلویزیون خصوصی غیر وابسته در اواخر سال 1388 (2009) به نشرات خود آغاز نمود

تلویزیون 1، بیشتر بیننده‌های که تحصیلات عالی و زنده‌گی مرفه دارند، به خود جلب نموده، و بیننده‌های جوان را بیشتر مورد هدف قرار داده و بیشترین بخش طبقه متوسط جامعه به این شبکه علاقمند است. توسعه‌ی فزایینده ملی و برنامه‌های دلپذیر و جالبش، آن را به یکی از پیشتازترین شبکه‌های تلویزیونی خصوصی- بازرگانی در افغانستان مبدل ساخته است.

شماره تماس:   ۰۰۹۳۷۷۶۱۱۱۱۱۱      -   ایمیل:    sales@1tv.af

مارا دنبال کنید