اقرأ
 • اقرأ
کلیک کنید و ویدیو های بیشتر را در یوتیوب ببنید

اقرأ

 • اقرأ
   اقرأ  برنامه ویژه اسلامی می باشد که روی موضوعات و ابعاد مختلف زندگی چون لوازمات اخلاق, منافیات اخلاق, موارد اجتماعی, خانواده گی , فردی , بشری , اقتصادی , سیاسی , فرهنگی , تأریخی ، آنچه واقعاً رسم دینی است و یا خیر و همین گونه موارد بیشتر دیگر که در زندگی به آن وابسته هستیم. .... از دید قرآن مجید صراحت بخشیده می شود.
  این برنامه از سه سال بدینسو در چوکات برنامه های تولیدی تلویزیون یک ایجاد گریده که از آوان ایجاد مورد تأیید و نظر عالمان کشور و جامعه اسلامی افغانستان بوده است.
  در برنامه قرآن و زندگی بیشتر دیدگاه های متفاوت و معتبر وجود داشته چون دید صریح و واضح قرآن در هر مورد از گوشه و کنار زندگی , دیدگاه آگاه مسایل دینی و دید افراد جامعه در رابطه به مورد مطرح شده در برنامه.
                                                        
  همینگونه تلاش می شود تا به وسیله این برنامه هر نوع مورد آسیب دیده و لطمه دیده که به نام اسلام یاد میشود, برچیده و شکل درست , صحیح و اساسی آن مورد بیان شود. تا واضحاً رهبریت بی عیب و بی نقص اسلام در نظرها برملا  و افرد جامعه  از ان مستفید شوند.

  .

  Nike footwear | LemontroyalShops - nike air max paisley buy online shoes "White/Green" - nike lunarglide 3 womens purple

1TV

تازه ترین برنامه ها

 
Watch Live

درباره ما

تلویزیون 1، یکی از سریعترین شبکه‌های تلویزیونی در حال رشد در افغانستان است. شبکه‌ی که برای داغ‌ترین گزارش‌های خبری، و برنامه‌های عالی و مؤثر، رویداد‌های جاری، شناخته شده است. تلویزیون1 بر گزارش‌دهی سریع، بی‌طرف و واقعی خود می‌بالد. به عنوان یک تلویزیون خصوصی غیر وابسته در اواخر سال 1388 (2009) به نشرات خود آغاز نمود

تلویزیون 1، بیشتر بیننده‌های که تحصیلات عالی و زنده‌گی مرفه دارند، به خود جلب نموده، و بیننده‌های جوان را بیشتر مورد هدف قرار داده و بیشترین بخش طبقه متوسط جامعه به این شبکه علاقمند است. توسعه‌ی فزایینده ملی و برنامه‌های دلپذیر و جالبش، آن را به یکی از پیشتازترین شبکه‌های تلویزیونی خصوصی- بازرگانی در افغانستان مبدل ساخته است.

شماره تماس:   ۰۰۹۳۷۷۶۱۱۱۱۱۱      -   ایمیل:    sales@1tv.af

مارا دنبال کنید