سلام زندگی
 • سلام زندگی
کلیک کنید و ویدیو های بیشتر را در یوتیوب ببنید

سلام زندگی

 • سلام زندگی

  برنامه صبحگاهی سلام زندگی همه روز آغازیست برای بازتاب رخ‌دادهای اجتماعی سیاسی فرهنگی و تکنالوژی در افغانستان و جهان. این برنامه گفتگو با اشخاص پیشتاز جامعه را نیز داراست که فعالان اجتماعی در این برنامه از کارکردهایشان سخن می گویند.

  همچنان این برنامه مسوولان و مقام های سیاسی را در قالب گفتگوی نرم و معلوماتی مورد پرسش قرار می دهد و معلومات روز را همراه با نسیم صبح به مشام و سمع شما بیننده گان می رساند.

  این برنامه تمام پیشرفت های فرهنگی ، تکنالوژی و ساینسی و سایر معلومات را از سراسر جهان بازتاب می دهد.

  .

  Nike air jordan Sneakers | Air Jordan Sneakers

1TV

تازه ترین برنامه ها

 
Watch Live

درباره ما

تلویزیون 1، یکی از سریعترین شبکه‌های تلویزیونی در حال رشد در افغانستان است. شبکه‌ی که برای داغ‌ترین گزارش‌های خبری، و برنامه‌های عالی و مؤثر، رویداد‌های جاری، شناخته شده است. تلویزیون1 بر گزارش‌دهی سریع، بی‌طرف و واقعی خود می‌بالد. به عنوان یک تلویزیون خصوصی غیر وابسته در اواخر سال 1388 (2009) به نشرات خود آغاز نمود

تلویزیون 1، بیشتر بیننده‌های که تحصیلات عالی و زنده‌گی مرفه دارند، به خود جلب نموده، و بیننده‌های جوان را بیشتر مورد هدف قرار داده و بیشترین بخش طبقه متوسط جامعه به این شبکه علاقمند است. توسعه‌ی فزایینده ملی و برنامه‌های دلپذیر و جالبش، آن را به یکی از پیشتازترین شبکه‌های تلویزیونی خصوصی- بازرگانی در افغانستان مبدل ساخته است.

شماره تماس:   ۰۰۹۳۷۷۶۱۱۱۱۱۱      -   ایمیل:    sales@1tv.af

مارا دنبال کنید