سلام زندگی
 • سلام زندگی
کلیک کنید و ویدیو های بیشتر را در یوتیوب ببنید

سلام زندگی

 • سلام زندگی

  برنامه صبحگاهی سلام زندگی همه روز آغازیست برای بازتاب رخ‌دادهای اجتماعی سیاسی فرهنگی و تکنالوژی در افغانستان و جهان. این برنامه گفتگو با اشخاص پیشتاز جامعه را نیز داراست که فعالان اجتماعی در این برنامه از کارکردهایشان سخن می گویند.

  همچنان این برنامه مسوولان و مقام های سیاسی را در قالب گفتگوی نرم و معلوماتی مورد پرسش قرار می دهد و معلومات روز را همراه با نسیم صبح به مشام و سمع شما بیننده گان می رساند.

  این برنامه تمام پیشرفت های فرهنگی ، تکنالوژی و ساینسی و سایر معلومات را از سراسر جهان بازتاب می دهد.

  .

  latest Running Sneakers | Nike Air Force 1 Low UV Reactive Swoosh - DA8301-101

1TV

تازه ترین برنامه ها

 
Watch Live

درباره ما

تلویزیون 1، یکی از سریعترین شبکه‌های تلویزیونی در حال رشد در افغانستان است. شبکه‌ی که برای داغ‌ترین گزارش‌های خبری، و برنامه‌های عالی و مؤثر، رویداد‌های جاری، شناخته شده است. تلویزیون1 بر گزارش‌دهی سریع، بی‌طرف و واقعی خود می‌بالد. به عنوان یک تلویزیون خصوصی غیر وابسته در اواخر سال 1388 (2009) به نشرات خود آغاز نمود

تلویزیون 1، بیشتر بیننده‌های که تحصیلات عالی و زنده‌گی مرفه دارند، به خود جلب نموده، و بیننده‌های جوان را بیشتر مورد هدف قرار داده و بیشترین بخش طبقه متوسط جامعه به این شبکه علاقمند است. توسعه‌ی فزایینده ملی و برنامه‌های دلپذیر و جالبش، آن را به یکی از پیشتازترین شبکه‌های تلویزیونی خصوصی- بازرگانی در افغانستان مبدل ساخته است.

شماره تماس:   ۰۰۹۳۷۷۶۱۱۱۱۱۱      -   ایمیل:    sales@1tv.af

مارا دنبال کنید